CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma

Kdo může být naším pacientem?

NEBOJTE SE NÁS KONTAKTOVAT

Pacientem naší kliniky se můžete stát na základě doporučení Vašeho ošetřujícího lékaře - kardiologa. Okruh indikujících lékařů není limitován regionem - tzn. pacientem můžete být, ať jste z jakéhokoliv koutu naší republiky. 

Pokud Vás ošetřující lékař nechce z jakéhokoliv důvodu doporučit na naší kliniku, přestože Vaším přáním je být ošetřován u nás, vyžádejte si svou dokumentaci, je-li to možné,  CD s katetrizačním vyšetřením,  a obraťte se přímo na naší kliniku (sekretariát přednosty), a to dopisem, telefonem, faxem či e-mailem. V případě potřeby je možné veškerá vyšetření provést v našem Kardiocentru.

Může se stát, že jste již jednou byli k operaci indikováni a místní kardiochirurgické pracoviště Vás odmítlo z důvodu velkého operačního rizika. V takovémto případě nás můžete kontaktovat také, protože vzhledem k našim zkušenostem referenčního pracoviště jsme schopni operovat i velmi rizikové pacienty. Váš případ pečlivě posoudíme, dle potřeby provedeme další vyšetření, nutná k upřesnění Vašeho zdravotního stavu a přínosu event. operace, a posléze rozhodneme o dalším možném postupu. 

Kontakty na naší kliniku naleznete zde.

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2024. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Portál
Pošta
Intranet
PACS


Zlatokop
Vema
MIS
Varování

Zavřít