CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma

Ostatní lékaři

MUDr. Veronika Lovásová

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 3323
E-mail: veronika.lovasova@ikem.cz

Zobrazit profil
Vzdělání: 2008 – 2014 3. lekářská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
Aktuální pracovní pozice: 2014 Klinika transplantační chirurgie, IKEM, Praha
Jazykové znalosti: Angličtina – aktivně; Němčina – Deutches Sprachdiplom C1 (2008)
Skrýt profil

MUDr. Jakub Křístek

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 3322
E-mail: jakub.kristek@ikem.cz

Zobrazit profil
Vzdělání:
2006-2012 Všeobecné lékařství, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Brno
1998-2006 Gymnázium Čs. exilu 669, Ostrava-Poruba
1994-1998 ZŠ Bílovecká, Ostrava-Svinov

Předchozí zaměstnání:
3/2013-3/2014 sekundární lékař - Klinika dětské chirurgie a traumatologie Thomayerovy nemocnice a 3. LF Univerzity Karlovy

Členství ve společnostech:
SOT ČLS JEP
Skrýt profil

MUDr. Roman Chmel, Ph.D.

Chirurg - gynekolog

Tel.: 23 605 4105
Fax: 23605 2822
E-mail: roman.chmel@ikem.cz

MUDr. Marek Kysela

Sekundární lékař

Fax: 23605 2822
E-mail: marek.kysela@ikem.cz

MUDr. Petra Dubská

Sekundární lékař

E-mail: petra.dubska@ikem.cz

MUDr. Róbert Novotný

Sekundární lékař

E-mail: robert.novotny@ikem.cz

MUDr. Martina Pluchová

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 3323
E-mail: martina.pluchova@ikem.cz

MUDr. Dominika Rumpelová

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 3323
E-mail: dominika.rumpelova@ikem.cz

MUDr. Mário Olexa

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 33 23
E-mail: mario.olexa@ikem.cz

MUDr. Jan Frank

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 3323
E-mail: jan.frank@ikem.cz

MUDr. Adam Drs

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 2238
E-mail: adam.drs@ikem.cz

MUDr. Michalis Tavlaridis

Sekundární lékař

Tel.: 23 605 2246
E-mail: michalis.tavlaridis@ikem.cz

MUDr. Vladimír Borovička, FEBU

Urolog

Tel.: 23 605 2246
E-mail: vladimir.borovicka@ikem.cz

MUDr. Petr Holý, Ph.D.

Urolog

Tel.: 23 605 3323
E-mail: petr.holy@ikem.cz

MUDr. Petr Teyssler, Ph.D.

Ortoped

MUDr. Viktor Vik, Ph.D.

Urolog

E-mail: viktor.vik@ikem.cz

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2019. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Intranet
Pošta
Strava
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím