CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma

Experimentální MR laboratoř

Experimentální laboratoř, která je vybavena MR tomografem Bruker Biospec 4.7 T pro výzkum na malých zvířatech. Pracoviště má k dispozici také relaxometr Bruker Minispec a malou chemickou laboratoř.

Relaxometr Bruker Minispec pro studium kontrastních látek a materiálů používaných v magnetické rezonanciChemická laboratořExperimentální MR tomograf Bruker Biospec 4.7 T pro výzkum na malých zvířatech

Vědecký výzkum na celotělovém tomografu i experimentálním přístroji zajišťuje skupina 12 výzkumných pracovníků (včetně postgraduálních studentů). Spolu s výzkumem se věnuje i vzdělávací činnosti.  Více informací o výzkumu laboratoře naleznete zde. 

Experimentální MR laboratoř je umístěna v pavilonu Z2.

MR laboratoř úzce spolupracuje s Ústavem experimentální medicíny, ČSAV, Ústavem neurověd 2. LF UK, Ústavem makromolekulární chemie, ČSAV.

Klinická a experimentální spektroskopie

Experimenální MR laboratoř je vybavena MR tomografem 4.7 T pro výzkum na malých zvířatech a laboratorním zázemím. Pracoviště zaměstnává 12 výzkumných pracovníků (včetně postgraduálních studentů). Spolu s výzkumem se věnuje i vzdělávací činnosti. 

Více informací o výzkumu laboratoře naleznete zde.

Experimenální MR laboratoř úzce spolupracuje s Ústavem experimentální medicíny.

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2024. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Portál
Pošta
Intranet
PACS


Zlatokop
Vema
MIS
Varování

Zavřít