CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma

Parkování

Parkovat můžete ve dvou nadzemních podlažích garážové budovy na vyhrazeném, nehlídaném parkovišti (GPS Loc: 50°1'15.63"N,14°27'49.75"E), které je u hotelu Rezidence EMMY.
Parkoviště je přímo u příjezdové komunikace (ul. K Zelené louce) - naproti hlavní vjezdové vrátnici do areálu IKEM. Za každou započatou hodinu je parkovací poplatek 30 Kč.

  • Parkoviště pro návštěvníky a pacienty IKEM je zhruba 100 m od hlavního vchodu do budovy IKEM.
  • Kapacita parkoviště je cca 200 míst.

Vjezd do areálu IKEM přes hlavní vjezdovou vrátnici je ZDARMA povolen pouze:

  • OSOBÁM TĚŽCE ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝM, pokud mají vozidlo řádně označeno. Parkování v areálu je zdarma a je povolené na dobu nezbytně nutnou k vyřízení účelu návštěvy.
  • PRO NASTOUPENÍ A VYSTOUPENÍ PACIENTA - vjezd a stání jsou umožněny na nezbytně nutnou dobu max. 30 minut. Vjezdovou kartu vyzvednete v automatu u vrátnice.
  • PACIENTŮM DIALYZAČNÍHO ODDĚLENÍ - parkování je zdarma a je povoleno vozidlům pacientů uvedených v aktuálním jmenném seznamu, který je umístěn na hlavní vjezdové vrátnici. Pacient obdrží u této vrátnice kartu s označením opravňující vozidlo zaparkovat na vyhrazených místech v areálu IKEM. 
  • Řidič je vždy povinen dodržovat Provozní řád provozu na komunikacích v areálu IKEM.

Parkování v areálu IKEM je ve všech ostatních případech prvních 30 minut zdarma, dále je pak zpoplatněno 40 Kč za každou započatou půlhodinu.

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2020. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Intranet
Pošta
PACS
Zlatokop
Personalistika
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím