CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma

MUDr. Radka Kočková

Lékař

Tel.: 236 055 033, 236 055 034
E-mail: radka.kockova@ikem.cz

Zobrazit profil
MUDr. Kočková je absolventkou 1. lékařské fakulty Karlovy univerzity, kterou ukončila v roce 1995.

V letech 2004 - 2006 pracovala v South-Infirmary Victoria Hospital, Mercy University Hospital a Cork University Hospital v Irsku. Po návratu do Prahy pracovala na II. interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice a ve Vojenské nemocnici. V roce 2007 získala kardiologickou atestaci a v roce 2008 evropskou akreditaci v echokardiografii dospělých.

V IKEM pracuje od roku 2010 a specializuje se na zobrazovací metody v kardiologii s důrazem na celé spektrum echokardiografických vyšetření a zobrazení srdce magnetickou rezonancí. Je hlavním řešitelem výzkumné práce na téma role zobrazovacích metod v resynchronizační terapii. Od roku 2010 se podílí na základním výzkumu v oblasti fyziologie a patofyziologie kardiovaskulárního systému včetně experimentální a publikační práce formou částečného úvazku ve Fyziologickém ústavu Akademie věd ČR.

Je členkou České kardiologické společnosti, Pracovní skupiny pro magnetickou rezonanci srdce při Evropské kardiologické společnosti a Evropské společnosti pro echokardiografii.
Skrýt profil
MUDr. Kočková je absolventkou 1. lékařské fakulty Karlovy univerzity, kterou ukončila v roce 1995. V letech 2004 - 2006 pracovala v South-Infirmary Victoria Hospital, Mercy University Hospital a Cork University Hospital v Irsku. Po návratu do Prahy pracovala na II. interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice a ve Vojenské nemocnici. V roce 2007 získala kardiologickou atestaci a v roce 2008 evropskou akreditaci v echokardiografii dospělých. V IKEM pracuje od roku 2010 a specializuje se na zobrazovací metody v kardiologii s důrazem na celé spektrum echokardiografických vyšetření a zobrazení srdce magnetickou rezonancí. Je hlavním řešitelem výzkumné práce na téma role zobrazovacích metod v resynchronizační terapii. Od roku 2010 se podílí na základním výzkumu v oblasti fyziologie a patofyziologie kardiovaskulárního systému včetně experimentální a publikační práce formou částečného úvazku ve Fyziologickém ústavu Akademie věd ČR. Je členkou České kardiologické společnosti, Pracovní skupiny pro magnetickou rezonanci srdce při Evropské kardiologické společnosti a Evropské společnosti pro echokardiografii.

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2021. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Portál
Pošta
Intranet
PACS


Zlatokop
Vema
MIS
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím