velikost písma

Klinický farmaceut do Ústavní lékárny

  • Ústavní lékárna přijme Klinického farmaceuta se získanou specializovanou způsobilostí v oboru Klinická farmacie

Náplň práce:
  • Zpracování odpovědí v Lékovém informačním centru IKEM
  • Terapeutické monitorování léčiv
  • Hodnocení medikace hospitalizovaného pacienta z hlediska bezpečnosti a racionality, optimalizace farmakoterapie, účast na vizitách
  • Vypracovávání podkladů pro Lékovou komisi IKEM
  • Dispenzační činnost na Oddělení výdeje léčiv pro veřejnost
  • Tvorba doporučených postupů

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Podporu dalšího vzdělávání včetně specializačního
  • Odbornou seberealizaci
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností dalšího prodloužení

Požadavky:
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Flexibilita a iniciativa při plnění úkolů
  • Dokončené VŠ vzdělání v magisterském oboru Farmacie
  • Odborné znalosti a vstřícný přístup k pacientům
  • ::ord0002
  • Ochota učit se novým věcem

Nástup:
  • Nástup 1. 4. 2020 nebo dle dohody