CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma

Snižování nadváhy

PODPORA VE SNIŽOVÁNÍ NADVÁHY A KOUTEK ZDRAVÉHO ŽÍVOTNÍHO STYLU

Ústavní lékárna IKEM je zapojena do projektu České lékárnické komory „Podpora ve snižování hmotnosti“. V rámci tohoto projektu nabízíme bezplatné individuální konzultace se speciálně vyškoleným farmaceutem v této oblasti (objednat na konzultaci se můžete zde). Konzultace probíhají formou řízeného rozhovoru v soukromí konzultační místnosti. Cílem je seznámit pacienta se zásadami zdravého a bezpečného snižování hmotnosti, motivovat ke změně životního stylu a dosáhnout tak postupného a trvalého efektu.

Pokud byste se rádi dozvěděli více o zdravém životním stylu, nezapomeňte také navštívit náš Koutek zdravého životního stylu.

Každý měsíc si zde můžete bezplatně vyzvednout časopis Obesity NEWS, který obsahuje zajímavé a praktické informace od lékařů a specialistů na hubnutí. Aktuální číslo časopisu si můžete také stáhnout do počítače na webových stránkách Obesity news – www.obesity-news.cz

Dále jsou zde k dispozici zdarma materiály s tematickým zaměřením - například Obezita a nadváha - Jak s ní zatočit; Cvičíme s cukrovkou apod.

V Koutku máte jedinečnou možnost získat zajímavé poznatky a informace z řad odborníků na zdravý životní styl.

Více informací na webových stránkách České lékárnické komory: http://www.lekarnici.cz/Pro-verejnost/Odborne-poradenstvi-v-lekarnach/Podpora-snizovani-hmotnosti.aspx

GARANTOVÁNO ČESKOU LÉKÁRNICKOU KOMOROU

Kontaktní osoba pro lékárnu IKEM

PharmDr. Daniela Seberová 
Telefon: 261 362 333, 261 362 334 
E-mail: daniela.seberova@ikem.cz

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2019. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Intranet
Pošta
Strava
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím