CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma
  • Úvod
  • Společné komuniké ředitele IKEM a přednosty Kliniky transplantační chirurgie IKEM k současné situaci v Institutu klinické a experimentální medicíny (19. 7. 2023)

Společné komuniké ředitele IKEM a přednosty Kliniky transplantační chirurgie IKEM k současné situaci v Institutu klinické a experimentální medicíny (19. 7. 2023)

Situace v Institutu klinické a experimentální medicíny si v zájmu zachování vysokého standardu péče o pacienty a pro poskytování superspecializovaných zdravotnických služeb pro občany ČR žádá celkové zklidnění a interní vysvětlení situace.  

Proto mezi ředitelem IKEM Ing. Michalem Stiborkem, MBA a přednostou Kliniky transplantační chirurgie IKEM prof. MUDr. Jiřím Froňkem, PhD. probíhají v těchto dnech intenzivní jednání o celkovém zklidnění a vyjasnění situace v institutu a také o průniku toho nejlepšího z obou předložených strategií rozvoje IKEM, které byly součástí výběrového řízení na ředitele IKEM, kde jednoznačně svou pozici obhájil Ing. Stiborek. Vedení IKEM vnímá širokou podporu, které se prof. Froňkovi dostalo od zaměstnanců Kliniky transplantační chirurgie. 

Zdravotní péče v IKEM je samozřejmě nadále poskytována na velmi vysoké úrovni bez omezení, svědčí o tom i historicky rekordní počet dárců orgánů, transplantací a dalších unikátních výkonů včetně transplantací jater od žijících dárců zavedených a realizovaných týmem prof. Froňka.


Ing. Michal Stiborek, MBA

prof. MUDr. Jiří Froněk, PhD

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2024. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Portál
Pošta
Intranet
PACS


Zlatokop
Vema
MIS
Varování

Zavřít