CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma
  • Úvod
  • REKONSTRUKCE VSTUPNÍ HALY IKEM VE 2. NP

REKONSTRUKCE VSTUPNÍ HALY IKEM VE 2. NP

Vstupní halu ve 2. NP IKEM (od vstupu u lékárny až po prodejnu zdravotnických potřeb) čeká od 31. 10. 2014 rozsáhlá rekonstrukce. Bude postupná, aby bylo možné zabezpečit průchodnost patrem. Práce by měly trvat přibližně dva měsíce.

Nejprve bude rekonstruována pravá strana - Centrální příjem se proto přestěhuje do 4. nadzemního podlaží. Recepce bude přemístěna na druhou stranu směrem k lékárně. V hale vznikne koridor pro pěší o šířce 1,5 m.

Souběžně s tím bude zahájena v etapách i rekonstrukce zadní části haly - vždy zde vzniknou koridory pro pěší, aby mohli pacienti i zaměstnanci volně procházet do zadního traktu hlavní budovy IKEM. Rekonstrukce se bude týkat kompletně celého prostoru (od podlah až ke stropům).

Stavební práce v zadní části omezí provoz prodejny zdravotních potřeb nejméně na týden (v listopadu), květinářství bude uzavřeno po celou dobu prací.

Za omezení, zvýšenou hlučnost a diskomfort během rekonstrukce se předem omlouváme a děkujeme za vstřícnost a pochopení. © Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2024. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Portál
Pošta
Intranet
PACS


Zlatokop
Vema
MIS
Varování

Zavřít