CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma
  • Úvod
  • II. kongres Společnosti pro orgánové transplantace ČLS JEP

II. kongres Společnosti pro orgánové transplantace ČLS JEP

II. kongres Společnosti pro orgánové transplantace ČLS JEP
4.–7. dubna 2018
Špindlerův Mlýn, Hotel Harmony

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na 2. kongres Společnosti pro orgánové transplantace České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, který se uskuteční ve dnech 4.–7. dubna 2018 v hotelu Harmony ve Špindlerově Mlýně. Chceme navázat na úspěch prvého kongresu a v hlavních rysech jsme proto zachovali stejný formát setkání i jeho významně postgraduální charakter podstatné části plenárních sekcí.

Odborný program je zaměřen na rychle se rozvíjející oblasti transplantační medicíny – především na transplantační imunologii, nové oblasti transplantační chirurgie a perioperační a pooperační péče. Program zahrne ale i infekce a pozdní metabolické komplikace a bude se věnovat dárcovství orgánů a tkání. Vytvořili jsme dostatek prostoru pro volná sdělení ústní i posterová, která budou i letos v elektronické podobě. Ostatně celý kongres plánujeme jako „paper-free“. Kongres rovněž zahrnuje sekce pro samostatná sdělení sester a doplní jej 2 odborná presymposia a 2 symposia sponzorovaná.

Realita příprav odborných akcí rezonuje s vývojem okolního světa. Sponzoři a tím i odborné společnosti jsou svazováni řadou omezení, která přípravu odborných setkávání znepříjemňují. Přesto ale doufáme, že připravovaný kongres splní Vaše očekávání a přinese tolik potřebný prostor ke vzdělávání a vzájemné komunikaci jako naprosto nenahraditelným předpokladům dalšího vývoje oborů a bude pro Vás i příjemným osobním zážitkem.

Těším se na setkání s Vámi ve Špindlerově Mlýně.

MUDr. Pavel Trunečka, CSc.

 

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2024. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Portál
Pošta
Intranet
PACS


Zlatokop
Vema
MIS
Varování

Zavřít