CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma
  • Úvod
  • Poděkování lékařům a sestrám

Poděkování lékařům a sestrám

V Praze dne 2. dubna 2007

Vážení přátelé-dovolte mi toto oslovení,


neboť před měsícem jsem byl hospitalizován v IKEM za účelem operace umělé chlopně a musím říci,že od okamžiku vkročení do budovy IKEM a po celou dobu mého pobytu /operace 6.3.-14.3.2007/ jsem se s  tak přátelským a přitom vysoce profesionálním  zdravotnickým prostředím  ještě nesetkal Tato operace proběhla pod vedením pana MUDr. Skalského, dalších lékařů a celého týmu sester a ošetřujícího personálu. Celou dobu mého pobytu na RES, JIP a také na pooperačním oddělení ve 3. patře pod vedením vrchní sestry paní Renaty Králové jsem byl velmi mile překvapen vysokou odbornou  péčí a citlivým přístupem všeho personálu kolem. To všechno každý ocení a i jinak vnímá teprve až se dostane do takové situace, kdy je zcela odkázán a  v rukou jiných. I když jsem se po operaci cítil všelijak, ani na okamžik jsem nezapochyboval, že jsem v těch opravdu správných rukách, neboť jsem vnímal, že se všichni snaží plnit své úkoly vyplývající z jejich profese maximálně zodpovědně a snad i nad rámec svých povinností. Milé chování, úsměv, krátké popovídání – to všechno v danou chvíli jistě přispívalo k pohodě a mému zdárnému pooperačnímu stavu.

Dovolte mi, abych vyjádřil všem v IKEM, kteří se o mě starali dík za nevšední péči a přístup, který mi určitě přispěl ke zvládnutí všech obtíží, které operaci provázely a především k psychické pohodě. Cením si práce všech v této tak náročné práci, a to především proto, že více než jinde je to práce o lidech a s lidmi.

Ještě jednou Vám všem děkuji,oběma mým ošetřovatelům na RESu /omlouvám se,ale jména jsem nezaznamenal/,panu Oliverovi,slečně Gábině a Šárce na JIPu i všem jejich kolegům,a všemu personálu ve 3.patře,Mudr Málkovi,Mudr Skalskému a všem lékařům.

S úctou Michal Pína


© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2024. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Portál
Pošta
Intranet
PACS


Zlatokop
Vema
MIS
Varování

Zavřít