velikost písma
Management a administrativa

Mzdová účetní/personalista na Oddělení mzdové účtárny a personální evidence

  • Personální odbor Institutu klinické a experimentální medicíny přijme mzdovou účetní/personalistu

Náplň práce:
  • Vedení pracovněprávní dokumentace přidělených zaměstnanců (vznik, změny a ukončování pracovního poměru)
  • Samostatné vedení komplexní mzdové agendy přidělených zaměstnanců v souladu s platnými zákony ČR ( zúčtování platů, soc. a zdrav. pojištění včetně ročního zúčtování daně ze závislé činnosti, neschopenky apod.)
  • Zpracování a správa exekucí a srážek zaměstnanců
  • Komunikace a spolupráce s příslušnými institucemi ( zdravotní pojišťovny, správa sociálního zabezpečení apod. )
  • Poskytování odborného poradenství pro zaměstnance v oblasti personálně mzdové.
  • Práce v personálním a mzdovém systému VEMA.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
  • Praxe v oblasti zpracování mezd
  • Výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook), Internetu
  • Znalost pracovněprávní a mzdové legislativy
  • Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, systematičnost a pečlivost
  • Znalost systému Vema výhodou

Nabízíme:
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • 5 týdnů dovolené + osobní volno 4 dny
  • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb
  • Stále se rozšiřující systém benefitů

Nástup:
  • Nástup 1. 6. 2021 nebo dle dohody