velikost písma
Lékaři a farmaceuti

Lékař/ka - specialista v oboru psychiatrie (zkrácený úvazek nebo DPP/DPČ)

  • Pracoviště odborné ambulantní péče přijme nového kolegu / kolegyni na pozici Lékař psychiatr s možností zkráceného úvazku nebo DPP/DPČ

Náplň práce:
  • Samostatná práce v ambulantní i lůžkové části
  • Podpora zotavení pacientů před a po transplantacích
  • Spolupráce v rámci multidisciplinárních týmů IKEM

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle Zákona č. 95/2004 Sb.
  • Specializace v příslušném oboru

Nabízíme:
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, odborného a vědeckého rozvoje
  • Práci v superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR vybaveném nejmodernějšími technologiemi
  • Výraznou slevu v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb
  • Výhodné stravování v jídelně IKEM (pestrá nabídka jídel, minutky, bezlepková strava, salátový bufet)
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM

Nástup:
  • Nástup možný dle dohody