velikost písma
Nezdravotnické profese

IT správce počítačových sítí

  • Do našeho IT teamu hledáme posilu v podobě IT technika a správce počítačových sítí
  • Jsi nadšenec do informačních technologií s alespoň 3 letou praxí správy PC sítí a koncových uživatelských stanic ?
  • Chceš se zdokonalovat v oblasti IT a pracovat v stabilní prestižní instituci ?

Náplň práce:
  • Tvým úkolem bude zajišťovat správu interní sítě, koncových uživatelských stanic a IT podpora našich interních uživatelů
  • Instalace, konfigurace a správa síťových prvků (switche, routery, AP, kabeláž)
  • Instalace, konfigurace a správa telekomunikační techniky
  • Podpora uživatelů při používání aplikací a provozu PC sítě
  • Správa MDM (Mobile Device Management)
  • Správa a tvorba provozní dokumentace

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SŠ vzdělání s maturitou technického směru
  • Zkušenosti s nastavením síťových prvků (switch, router, AP a pod.)
  • Znalosti z prostředí IP / Ethernet sítí
  • Zkušenosti s technologiemi CISCO, AVAYA výhodou
  • Znalost OS WINDOWS na úrovni administrace systému, znalosti produktu APPLE výhodou
  • Praxe minimálně 3 roky
  • Znalost AJ na úrovni studia technické dokumentace
  • Aktivní přístup k řešení technických problémů a trpělivost při jednání s uživateli

Nabízíme:
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Práci v pohodovém kolektivu
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • 5 týdnů dovolené + osobní volno 4 dny
  • Stále se rozšiřující systém benefitů

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody

O nás:
  • Odbor informatiky zajišťuje technickou podporu a správu serverů, operačních systémů a všech ostatních informačních systémů tvořící Komplexní informační a komunikační systém v Institutu
  • Dále zajišťuje uživatelskou aplikační a technickou podporu telekomunikačních systémů, provádí konfigurace a správu aktivních prvků sítě a dalším mnoho aktivit