velikost písma
Nezdravotnické profese

Pomocná síla - expedient stravy pro pacienty

  • Přijmeme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Pomocná síla - expedient stravy pro pacienty

Náplň práce:
  • Spolupráce s kuchaři a s nutričním terapeutem při výdeji stravy
  • Rozvoz a svoz stravy na jednotlivá oddělení
  • Pomocné práce v kuchyni

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Pozice je vhodná pro fyzicky zdatnější uchazeče (manipulace s pojízdným vozíkem na rozvoz jídel)
  • Pracovní doba v režimu krátký - dlouhý týden

Nabízíme:
  • Stále se rozšiřující systém benefitů
  • Osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody