velikost písma
Nezdravotnické profese

Metrolog - technik zdravotnické techniky

  • Oddělení zdravotnické techniky přijme do svého týmu kolegu kolegyni na pozici Metrolog - technik zdravotnické techniky

Náplň práce:
  • Zabezpečení metrologie Institutu, včetně sledování souvisejících aktuálních norem
  • Zajištování kalibrace a ověřování nejen zdravotnických prostředků

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Znalosti zákona o metrologii a související legislativy
  • Praxe na pozici metrologie alespoň 1 rok
  • Znalost nemocničního prostředí výhodou

Nabízíme:
  • Zajímavou a náročnou práci interdisciplinárního charakteru (technika v medicíně) v akreditovaném a renomovaném institutu
  • Práci s vysoce specializovanou přístrojovou technikou a moderními přístroji pro testování a simulaci
  • Seznámení se s technickými novinkami v oboru a podmínky pro profesionální a osobní rozvoj
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody