velikost písma
Nezdravotnické profese

Biomedicínský technik - jiný odborný pracovník elektro

  • Oddělení zdravotnické techniky a investic do zdravotnické techniky přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Biomedicínský technik-jiný odborný pracovník elektro

Náplň práce:
  • Správa, servis a odborná údržba zdravotnické techniky podle příslušných zákonů 89/2021 Sb. a 268/2014 Sb.
  • Komplexní technická podpora na klinických odděleních
  • Práce se SW pro evidenci zdravotnické techniky a spolupráce s externími dodavateli

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Minimálně SŠ elektrotechnického zaměření
  • Výhodou odborná způsobilost dle Vyhlášky 50/1997 par. 6 a praxe
  • Uživatelská znalost práce na PC - MS Office
  • Očekáváme vysoce zodpovědný přístup a schopnost samostatné práce

Nabízíme:
  • Zajímavou a náročnou práci interdisciplinárního charakteru (technika v medicíně) v akreditovaném a renomovaném institutu
  • Práci s vysoce specializovanou přístrojovou technikou a moderními přístroji pro testování a simulaci
  • Seznámení se s technickými novinkami v oboru a podmínky pro profesionální a osobní rozvoj

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody