velikost písma
Management a administrativa

Analytik/analytička - controller na Oddělení controllingu

  • Oddělení controllingu přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Analytik - controller.

Náplň práce:
  • Příprava a realizace pravidelných i ad-hoc finančních reportů
  • Příprava a zpracování rozpočtů
  • Analýzy klíčových dat podporující manažerská rozhodnutí
  • Vnitropodnikové rozúčtování a reporting výsledků středisek

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Ukončené VŠ vzdělání ekonomického nebo matematického zaměření výhodou
  • Výborná znalost MS Excel
  • Logické myšlení, nadšení pro práci s daty
  • Znalost zdravotnického prostředí výhodou
  • Znalost systému QI výhodou

Nabízíme:
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace a odborného rozvoje

Nástup:
  • Nástup možný dle dohody