velikost písma
Ostatní zdravotnické profese

Zdravotní laborant/ka na Hematologicko-transfuzní oddělení Pracoviště laboratorních metod

  • Přivítáme nové posily do svého týmu na pozici Zdravotní laborant/ka na Hematologicko-transfuzní oddělení.

Náplň práce:
  • Vyšetření hematologických parametrů krve, zejména krevní obraz, koagulace, agregace, vyšetření u lůžka, digitální morfologie.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SZŠ, VOŠ, VŠ (Bc.) v oboru zdravotní laborant (dle zákona č. 96/2004 Sb.)
  • Atestace v oboru výhodou

Nabízíme:
  • Práci v menším příjemném kolektivu v nově zrekonstruovaném oddělení s moderním vybavením
  • Analyzátory na špičkové úrovni - Sysmex a Stago. Práce v laboratorním informačním systému Open Lims Stapro.
  • Osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody