velikost písma
Ostatní zdravotnické profese

Zdravotní laborant/ka do Laboratoře experimentální hepatologie

  • Centrum experimentální medicíny nabízí zkrácený úvazek na pozici Zdravotní laborant/ka do Laboratoře experimentální hepatologie

Náplň práce:
  • Zdravotní laborant s pracovní náplní biochemie (spektrofotometrická, spektrofluorometrická stanovení, chromatografické separační techniky, imunochemické techniky ELIS A, RIA)
  • Molekulární biologie (izolace nukleových kyselin, PCR amplifikace, elektromigrační techniky, reverzní transkripce, sekvenování DNA, klonování)
  • Buněčná biologie (tkáňové kultury, transfekce a transdukce eukaryotních buněk) dle potřeby řešených výzkumných úkolů.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Kvalifikačním předpokladem je absolvování střední zdravotnické školy nebo vyšší odborné školy obor zdravotní laborant, nebo bakalářského studia přírodovědného směru se zaměřením na molekulární biologii, genetiku nebo biochemii.
  • Praktická zkušenost s metodami DNA analýzy je vítána, avšak není podmínkou.

Nabízíme:
  • Po zapracování možné navýšení pracovního úvazku na 1,0.
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.

Nástup:
  • Nástup možný ihned nebo dohodou