velikost písma
Všeobecné sestry

Všeobecná /praktická sestra na ambulanci podiatrie Kliniky diabetologie

  • Přijmeme milou, svědomitou, trpělivou a pracovitou sestřičku s pozitivním přístupem jak k práci tak k našim pacientům.

Náplň práce:
  • Ambulantní péče o pacienty s diabetem a se syndromem diabetické nohy.
  • Všestranná samostatná práce v ambulantním provozu.
  • Ošetřování defektů, vyšetřování pacientů a asistence na zákrokovém sálku.
  • Práce s novými technologiemi, edukační a přednášková činnost.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SZŠ, VOŠ, VŠ vzdělání zdravotnického směru
  • Pracovní doba 7:30 - 16:00 hodin bez víkendů.
  • Ochota učit se novým věcem
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Práci v příjemném prostředí, vstřícný kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody

O nás:
  • Centrum diabetologie IKEM je největším diabetologickým centrem v České republice. Zajišťuje léčebně-preventivní, vědecko-výzkumné a vzdělávací aktivity v oborech diabetologie, metabolizmu a poruch výživy.
  • Na špičkové úrovni se zabýváme výzkumem a prevencí diabetu, jeho komplikacemi včetně jiných chorob a žláz s vnitřní sekrecí a poruch látkové přeměny a výživy.
  • V oboru diabetologie a nutrice jsme zařazeni do sítě vybraných specializovaných center.