velikost písma
Všeobecné sestry

Všeobecná sestra na dospávací pokoj endoskopického pracoviště Kliniky hepatogastroenterologie

  • Do svého týmu přivítáme kolegu/kolegyni na pozicici Všeobecná sestra na dospávací pokoj

Náplň práce:
  • Péče o pacienty před a po endoskopických výkonech
  • Příprava pacientů k diagnostickým a léčebným postupům

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Vzdělání zdravotnického směru (SŠ, VOŠ, VŠ)
  • Vysoce zodpovědný přístup, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
  • Práci v jednosměnném provozu od 7:00 do 15:30 hodin
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Práci v moderním prostředí, v příjemném kolektivu, se špičkovou technikou a dostatkem zdravotnického materiálu
  • Osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.

Nástup:
  • Nástup dle dohody