velikost písma
Všeobecné sestry

Všeobecná /praktická sestra na ambulanci Kliniky nefrologie - s možností sníženého úvazku

  • Klinika nefrologie přijme do svého kolektivu všeobecnou nebo praktickou sestru na Nefrologickou ambulanci

Náplň práce:
  • Ambulantní péče o pacienty po transplantaci ledviny a pacienty s nefrologickým onemocněním - odběry, převazy, aplikace injekčních léků, infuzní terapie, administrativní činnost
  • Aplikace infuzní terapie, monitorace pacientů při aplikaci léčiv, odběr biologického materiálu a další
  • Vedení zdravotnické dokumentace a práce v interním systému

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra
  • Očekáváme vysoce zodpovědný přístup a schopnost samostatné práce
  • Výborné komunikační schopnosti, asertivní chování, trpělivost, spolehlivost

Nabízíme:
  • Pracovní dobu PO-PÁ v jednosměnném provozu v režimu od 6:30 do 15:00 hodin a od 8:30 do 17:00 hodin
  • Možnost sníženého úvazku (maximálně na 0,5)
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody

O nás:
  • Klinika nefrologie IKEM zajištuje vysoce specializovanou a komplexní péči o pacienty s onemocněním ledvin. Hlavním předmětem činnosti je péče o nemocné po transplantaci ledviny.
  • Na Klinice nefrologie je 28 lůžek, z toho 4 na pokoji intermediální péče. Pacienti jsou ukládáni na lůžka podle zdravotního stavu, diagnózy a volné kapacity oddělení.