velikost písma
Všeobecné sestry

Všeobecná sestra/zdravotnický záchranář na Kliniku anesteziologie, resuscitace a intenzivnípéče

  • Do svého týmu přijmeme nové kolegy/kolegyně se zájmem o Transplantační medicínu, vhodné i pro absolventy s minimální praxí

Náplň práce:
  • Vysoce specializovaná ošetřovatelská péče v intenzivní a resuscitační péči u nemocných např. po břišních a cévních výkonech, před a po transplantacích nitrobřišních orgánů, péče o nemocné v kritických stavech.
  • Péče o naše pacienty po operacích břicha a po resuscitacích.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SZŠ, VOŠ, VŠ vzdělání zdravotnického směru

Nabízíme:
  • Náročnou, ale různorodou práci na pracovišti s ojedinělým spektrem odborností ve stabilním kolektivu.
  • Finanční ohodnocení v rozpětí 10. - 12. platové třídy dle získané kvalifikace, po zkušební době s garantovanýcm osobním příplatkem.
  • Možnost prohloubení nebo zvýšení kvalifikace, podpora v celoživotním vzdělávání a seberealizaci.
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Nabízíme dotované stravování v závodní jídelně, využití kavárny či široké nabídky bufetu.

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody

O nás:
  • Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivnípéče zajišťuje anesteziologickou a resuscitační a intenzivní péči pro pacienty Transplantcentra IKEM a Centra diabetologie.
  • Péče je poskytována i pacientům z jiných klinik IKEM, pacientům z jiných zdravotnických zařízení a případně pacientům z terénu. Součástí pracoviště je ambulance pro léčbu chronické bolesti.
  • Hlavní náplní práce kliniky je program transplantace jater včetně transplantace jater u dětí, transplantace ledvin a slinivky břišní, tenkého střeva, intenzivní pooperační péče o pacienty po velkých břišních a cévních výkonech.