velikost písma
Lékaři a farmaceuti

Lékař/ka chirurg na Kliniku transplantační chirurgie

  • Klinika transplantační chirurgie přijme do svého týmu lékaře či lékařku chirurga.

Náplň práce:
  • Práce sekundáře na operačních sálech i lůžkového oddělení a JIP kliniky.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Absolvovaný základní kmen v oboru chirurgie nebo atestace v oboru chirurgie
  • Znalost anglického jazyka
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti

Nabízíme:
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace a odborného rozvoje
  • Zájemcům o pozici nabízíme zajímavou práci na vysoce specializovaném pracovišti ve zdravotnickém zařízení ČR.
  • Zájemcům se nabízí zcela unikátní možnost účastnit se klinické práce pod vedením špičkových, mezinárodně uznávaných expertů. Klinika navíc spolupracuje s renomovanými zahraničními pracovišti.

Nástup:
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

O nás:
  • Klinika transplantační chirurgie Transplantcentra IKEM se zaměřuje především na transplantace nitrobřišních orgánů, dále se zde provádějí břišní chirurgické a cévní chirurgické výkony.
  • Klinika úzce spolupracuje s renomovanými zahraničními pracovišti. Provádí unikátní operační zákroky se zahraniční spoluprací a samozřejmostí je podpora profesního růstu, publikační a vědecké činnosti.