velikost písma
Management a administrativa

Asistentka / asistent Kliniky kardiovaskulární chirurgie

  • Vedení Kliniky kardiovaskulární chirurgie IKEM přijme do svého týmu Asistentku /asistenta s dlouholetou praxí

Náplň práce:
  • Kompletní administrativní podpora chodu sekretariátu přednosty a kliniky
  • Sjednávání a organizace schůzek, hlášení a porad kliniky
  • Organizační činnost v rámci zahraničních i tuzemských stážistů, komunikace s ostatními institucemi
  • Organizace pracovních cest lékařů včetně související dokumentace
  • Práce v databázích a plánovacích programech (e-Spis, Vema, QI, Zlatokop)
  • Vedení a evidence dokumentace, včetně korespondence v českém i anglickém jazyce
  • Práce s vnitřními směrnicemi, podpora při pořádání seminářů a společenských akcích

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost anglického jazky slovem i písmem - využití na denní bázi
  • Praxe na obdobné pozici minimálně po dobu 5 let
  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a aktivní přístup k zadaným úkolům
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
  • Stále se rozšiřující systém benefitů
  • Osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8
  • Možnost dalšího vzdělávání a získávání cenných profesních zkušeností

Nástup:
  • Nástup 1. 6. 2021 nebo dle dohody

O nás:
  • Klinika kardiovaskulární chirurgie IKEM představuje špičkové pracoviště v oboru kardiochirurgie s nejdelší tradicí v České republice. První aortokoronární bypass jsme provedli již v roce 1971 a první transplantaci srdce v roce 1984.
  • Na moderní a špičkově vybavené klinice našim pacientům poskytujeme komplexní kardiochirurgickou péči s ohledem na nejnovější poznatky vědy.