velikost písma
Všeobecné sestry

Všeobecná sestra na Oddělení neinvazivní kardiologie

  • Na Oddělení neinvazivní kardiologie Kliniky kardiologie přijmeme všeobecnou sestru na plný úvazek do jednosměnného provozu.

Náplň práce:
  • Vaší náplní práce bude příprava a péče o pacienty při jícnové echokardiografii, spolupráce při transthorakální echokardiografii, ergometrii a spiroergometrii.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, aktivní a pozitivní přístup k zadaným úkolům

Nabízíme:
  • Práci na špičkově vybaveném pracovišti ve stabilním týmu.
  • Práci v superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR vybaveném nejmodernějšími technologiemi.
  • Adaptačním procesem vás po celou dobu zkušební doby provedou kvalitní školitelé.
  • Ubytování pro mimopražské uchazeče v blízkosti pracoviště - Ubytovna IKEM, Ubytovna Emmy.
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny osobního volna navíc (při úvazku 1,0).
  • Výraznou slevu v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb.
  • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok (při úvazku 1,0) na penzijní připojištění, sport, kulturu, vzdělávání, vitamíny, prostředky dentální hygieny apod.
  • Výhodné stravování v jídelně IKEM (pestrá nabídka jídel, minutky, bezlepková strava, salátový bufet).
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM.
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Nástup:
  • Nástup možný od 1. 4. 2022 nebo dle dohody