velikost písma
Lékaři a farmaceuti

Lékař/ka - specialista v oboru kardiologie/v přípravě na atestaci na Kliniku kardiologie

  • Klinika kardiologie přijme lékaře do odborné přípravy ke kardiologické atestaci. Absolventi interního kmene výhodou. Pozice je vhodná i pro absolventy lékařské fakulty se zájmem o další vzdělávání v oboru kardiologie.

Náplň práce:
  • Komplexní klinická péče o pacienty s kardiovaskulárními chorobami.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle Zákona č. 95/2004 Sb.
  • Znalost anglického jazyka
  • Aktivní přístup a zodpovědnost

Nabízíme:
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Možnost dalšího vzdělávání a získávání cenných profesních zkušeností

O nás:
  • Klinika kardiologie IKEM poskytuje nejkomplexnější péči o pacienty se srdečními a cévními chorobami v České republice.
  • Hlavní obory zahrnují arytmologii, intervenční kardiologii, srdeční selhání, plicní hypertenzi a zobrazovací metody.
  • Disponuje širokým spektrem diagnostických a léčebných metod a moderním vybavením.