Zástupce vedoucího lékaře Oddělení odběru orgánů a transplantačních databází

  • Samozřejmostí je pro nás podpora vašeho profesního růstu, intenzívní zaškolení v rámci celého transplantačního centra, velmi dobré finanční ohodnocení a platový růst. Nabízíme i možnost částečné ambulantní činnosti ve vašem oboru.
  • Připojte se k nám a podílejte se na spolupráci s dárcovskými nemocnicemi v České republice i v zahraničí, registrem dárců, ostatními transplantačními centry či koordinačním střediskem transplantací.
  • Špička v transplantačních programech patřící mezi největší transplantační centra v České republice, dosahující výjimečných výsledků jak v rámci ČR, tak v globálním srovnání, hledá nového kolegu/kolegyni na místo zástupce vedoucího lékaře.
  • Svým aktivním přístupem budete přispívat k dalšímu rozvoji a budování našeho uznávaného transplantačního programu, kde týmová spolupráce je jediným předpokladem úspěchu.
  • Přivítáme mezi sebe aktivního, komunikativního kolegu se silnými organizačními schopnostmi a přirozenou empatií.
  • Budete spolupracovat se špičkovými odborníky, podílet se na vědecko-výzkumné a osvětové činnosti v oblasti transplantační medicíny, spolupracovat s dalšími transplantačními centry a aktivně se účastnit analýz transplantačních registrů.

Náplň práce:
  • Analýza transplantačních registrů a vyhledávání potenciálních dárců orgánů v regionu ve spolupráci s ostatními koordinátorkami oddělení
  • Zajišťování dalších aktivit v rámci transplantačního programu
  • Spolupráce s dárcovskými nemocnicemi v programu dárců orgánů

Počet volných míst: 1

O nás:
  • Oddělení odběrů orgánů a transplantačních databází se podílí na odběrech orgánů zemřelých dárců regionu Transplantcentra IKEM, na multiorgánových odběrech v ostatních transplantačních centrech ČR a vede databázi potencionálních příjemců orgánů v IKEM.

Požadavky:
  • ::ord0002
  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Minimálně 3 roky praxe
  • Zájem o PC