velikost písma

Všeobecná sestra - nutrice na Kliniku diabetologie

  • Klinika diabetologie přijme na plný úvazek milou kolegyni / milého kolegu pro práci s pacienty před a po transplantaci tenkého střeva a o pacienty s domácí parenterální a enterální výživou.

Náplň práce:
  • Edukační a přednášková činnost.
  • Péče o pacienty před transplantaci a po transplantaci tenkého střeva.
  • Objednávání léků a zdravotnického materiálu pro pacienty na domácí parenterální výživě.
  • Asistence při zavádění dlouhodobých žilních vstupů a jejich další ošetřování.

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Zaměstnanecké benefity
  • Osobní i profesní růst
  • Příjemné pracovní prostředí

Požadavky:
  • Spolehlivost, pracovitost
  • SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra
  • Vstřícný přístup k pacientům i kolegům
  • PSS, ARIP výhodou
  • Ochota učit se novým věcem

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody