velikost písma

Samostatný odborný referent na Oddělení vzdělávání

  • Oddělení vzdělávání OP IKEM hledá do svého týmu novou kolegyni/nového kolegu na pozici Samostatný odborný referent

Náplň práce:
  • Zpracování a vyúčtování zahraničních a tuzemských pracovních cest a vzdělávácích akcí
  • Zajištění činnosti spojené s organizací a realizací dalšího vzdělávání zaměstnanců IKEM
  • Komunikace se zaměstnanci ohledně jejich vyúčtování včetně kontroly správnosti všech dokladů souvisejících s pracovní cestou

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Zázemí renomovaného klinického a věděcko-výzkumného pracoviště
  • Zaškolení do dané problematiky
  • Práci v příjemném prostředí, vstřícný kolektiv

Požadavky:
  • Znalost anglického jazyka
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost účetních pravidel a zákonitostí
  • Schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce, pečlivost, spolehlivost a orientace na detail
  • Dobrá znalost MS Office
  • Spolehlivost, pracovitost

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody