Biomedicínský inženýr / technik na Oddělení zdravotnické techniky a investic do ZT

  • Oddělení zdravotnické techniky přijme novou kolegyni / nového kolegu na pozici Biomedicínský inženýr / technik.

Náplň práce:
  • Správa a servis přístrojové techniky
  • Spolupráce s klinickými pracovišti
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Práce se SW pro technickou evidenci zdravotnických prostředků

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • Předpoklady pro odbornou způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb
  • Práci na plný úvazek
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
  • Zajímavou a náročnou práci interdisciplinárního charakteru (technika v medicíně)
  • Práci s moderní a vysoce specializovanou přístrojovou technikou
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody