velikost písma

Projektový manažer junior na Grantové oddělení

  • Grantové oddělení hledá do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici samostatný odborný referent.

Náplň práce:
  • Aktivní vyhledávání nových výzkumných/grantových příležitostí.
  • Koordinace a zpracování projektových žádostí.
  • Kontrola a sledování čerpání přidělených finančních prostředků na realizaci projektů.
  • Administrativně-ekonomické zajištění grantové agendy – úzká spolupráce s řešiteli projektů, účetním oddělením apod.

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace a odborného rozvoje
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zázemí renomovaného klinického a věděcko-výzkumného pracoviště
  • Flexibilní pracovní dobu s možností spolupráce na plný či částečný úvazek
  • Zaškolení do dané problematiky
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů, seberealizace

Požadavky:
  • Schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce, pečlivost, spolehlivost a orientace na detail
  • Znalost účetních pravidel a zákonitostí
  • Absolvent VŠ ekonomického směru, případně student dokončující VŠ studium
  • Dobrá znalost anglického jazyka - zejména písemný projev
  • Koordinační a komunikační dovednosti
  • Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) a Internetu
  • Základní povědomí o financování vědy a výzkumu pro oblast zdravotnictví, orientace v dotačních možnostech pro oblast zdravotnictví

Nástup:
  • Nástup 1.3.2020 nebo dle dohody