velikost písma

Lékař na Hematologicko-transfuzní oddělení

  • Hematologicko-transfuzní oddělení přijme lékařku/lékaře na plný i zkrácený úvazek do jednosměnného provozu. Pozice je vhodná pro všechny zájemce, důchodový věk není překážkou. Matky (otcové) na rodičovské dovolené vítáni.

Náplň práce:
  • Přednášková a publikační činnost
  • Transfuzní problematika, zejména léčebné a dárcovské aferézy
  • Spoluúčast na řešení výzkumných aktivit a grantů
  • Možnost zapojení do problematiky klinického oddělení

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zázemí prestižního výzkumného pracoviště s prací bez stresové zátěže
  • Práci na akreditovaném pracovišti pro zajištění specializovaného vzdělávání v oboru klinická biochemie, hematologie atransfuzní lékařství
  • Stát se součástí vysoce odborně zdatného týmu pracovníků a používat nejmodernější vybavení a techniku
  • Stále se rozšiřující systém benefitů

Požadavky:
  • Aktivní přístup a zodpovědnost
  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Trestní bezúhonnost
  • Atestace z hematologie a transfuzního lékařství výhodou
  • ::ord0002

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody