Zdravotní laborant/ka / laboratorní asistent/ka na Oddělení klinické mikrobiologie Pracoviště laboratorních metod

  • Pracoviště laboratorních metod přijme na Oddělení klinické mikrobiologie zaměstnance na pozici Zdravotní laborant/ka nebo Laboratorní asistent/ka

Náplň práce:
  • Práce v bakteriologické laboratoři Oddělení klinické mikrobiologie.
  • Provádění nekultivačních vyšetření, péče o svěřené přístroje, nezbytná administrativa.
  • Příjem a zpracování biologického materiálu, identifikace kultur, vyšetření citlivosti kvalitativní nebo kvantitativní metodou.

Počet volných míst: 1

O nás:
  • Kvalita péče je garantována vysoce odborně zdatným týmem pracovníků a potřebným přístrojovým vybavením předních světových výrobců zdravotnické techniky.
  • Náplní práce jsou především analýzy biologického materiálu, odebraného na klinických pracovištích.
  • Pracoviště laboratorních metod IKEM zajišťuje rutinní a specializovaná laboratorní diagnostická vyšetření v odbornostech klinické biochemie, hematologie, imunologie a mikrobiologie.
  • Pracoviště je tvořeno specializovanými laboratořemi, ambulancemi, součástí je rovněž Autotransfúzní jednotka připravující vybrané autologní a homologní krevní přípravky a Český registr dárců krvetvorných buněk.
  • PLM je akreditovaným pracovištěm pro zajišťování specializačního vzdělávání v oboru klinická biochemie, lékařská mikrobiologie, alergologie a klinická imunologie a v oboru laboratorní a vyšetřovací metody ve zdravotnictví schváleným MZČR.
  • Dále provádí v těchto odbornostech výzkumnou, experimentální a pedagogickou činnost.
  • Odborná pracoviště PLM poskytují také konsiliární služby v příslušných odbornostech, vyvíjejí a zavádějí nové diagnostické metody a postupy. PLM reaguje na nové poznatky a s ohledem na možnosti systému zařazuje do svého repertoáru nová vyšetření.

Nabízíme:
  • Práci v příjemném kolektivu v dobře vybavené mikrobiologické laboratoři
  • Možnost dalšího vzdělávání

Požadavky:
  • Praxi nepožadujeme
  • Ukončené vzdělání v oboru zdravotní laborant /laboratorní asistent
  • Atestace výhodou, ale není podmínkou

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody