Farmaceutický asistent na Oddělení klinické Radioizotopového pracoviště

  • Radioizotopové pracoviště přijme do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici Farmaceutický asistent

Náplň práce:
  • Příprava radiofarmak pro SPECT a terapii
  • Činnosti související při objednávání, přípravě, kontrole, skladování a výdeji radiofarmak.
  • Zajišťování požadavků způsobilosti prostor, zařízení a přístrojů k činnostem souvisejícím s přípravou radiofarmak

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Nadstandardní systém benefitů - celkem 6 týdnů dovolené
  • Zázemí prestižního výzkumného pracoviště s prací bez stresové zátěže
  • Na konci roku 2020 práce v kompletně zrekonstruovaných prostorách, včetně laboratoře pro přípravu radiofarmak
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Motivující platové ohodnocení
  • Podporu dalšího vzdělávání

Požadavky:
  • Aktivní přístup a zodpovědnost
  • SZŠ/VŠO obor Farmaceutický asistent
  • Trestní bezúhonnost
  • Atestace v oboru Příprava radiofarmak výhodou

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody