velikost písma

Radiologický asistent/ka na Radioizotopové pracoviště

  • Radioizotopové pracoviště IKEM hledá do svého kolektivu radiologického asistenta/tku do jednosměnného provozu po-pá s nástupem ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
  • Provádění nukleárně medicínských zobrazovacích a terapeutických postupů
  • Provádění specifické ošetřovatelské péče poskytované v souvislosti s prováděnými diagnostickými výkony
  • Samostatná obsluha diagnostických, hybridních zobrazovacích přístrojů, provádění či podílení se na vyhodnocování zkoušek provozní stálosti zdrojů ionizujícícho záření a souvisejících přístrojů

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Navíc týden dodatkové dovolené

Požadavky:
  • SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání v oboru radiologický asistent
  • Atestace z nukleární medicíny výhodou