Sanitář/ka na Lůžkové oddělení Kliniky diabetologie - nepřetržitý provoz

  • Klinika diabetologie přijme do svého kolektivu milou a spolehlivou kolegyni / milého a spolehlivého kolegu, která/ý bude s pochopením a empatií pečovat o pacienty Lůžkového oddělení na plný úvazek

Náplň práce:
  • Provádění pomocných a obslužných činností u pacientů.
  • Péče o hygienu pacientů i prostředí, podávání stravy, obstarávání pochůzek atd.

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Práci v příjemném prostředí s moderním vybavením a dostatkem zdravotnického materiálu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Příplatek za směnnost, po zapracování obtížnostní příplatek

Požadavky:
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Výhodou sanitářský kurz (je možné ho absolvovat až po zapracování)

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody