Všeobecná /praktická sestra na Lůžkové oddělení Kliniky diabetologie

  • Do našeho kolektivu přijmeme milého a pracovitého kolegu nebo kolegyni. Hledáme sestry, které pracují zodpovědně a samostatně, nebojí se rozhodnout, o pacienty pečují s pochopením, empatií a úsměvem na tváři.

Náplň práce:
  • Všeobecné nebo praktické sestry na naší klinice poskytují veškerou péči nemocným s diabetem, včetně ošetřování pacientů po transplantaci orgánů.
  • Práci usnadňují moderní technologie jako jsou inzulínové pumpy, senzory pro kontinuální měření, monitorace vitálních funkcí atd.
  • Převazy a kontrola centrálních žilních vstupů, převazy operačních ran, edukace a starostlivost o stomie, převazy drénů.

Počet volných míst: 1

O nás:
  • Na našem oddělení se prolíná chirurgie s interním oborem a zahrnuje péči o pacienty po transplantaci pankreatu, ledviny, ostrůvků, o pacienty na dlouhodobé parenterální výživě.
  • Centrum diabetologie IKEM je největším diabetologickým centrem v České republice. Zajišťuje léčebně-preventivní, vědecko-výzkumné a vzdělávací aktivity v oborech diabetologie, metabolizmu a poruch výživy.
  • V oboru diabetologie a nutrice jsme zařazeni do sítě vybraných specializovaných center.
  • Na špičkové úrovni se zabýváme výzkumem a prevencí diabetu, jeho komplikacemi včetně jiných chorob a žláz s vnitřní sekrecí a poruch látkové přeměny a výživy.

Nabízíme:
  • Stále se rozšiřující systém benefitů
  • Práci v prestižním a příjemném čistém prostředí s moderním vybavením a dostatkem zdravotnického materiálu
  • Důkladné zaškolení a podporu v dalším odborném vzdělávání
  • Odbornost a zkušenost, kterou získáte jen u nás
  • Váháte? Přijďte nás osobně navštívit. Rádi Vám pracoviště představíme a zodpovíme vaše dotazy.

Požadavky:
  • ::ord0003
  • ::nabor
  • Asertivita, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • SZŠ, VOŠ, VŠ vzdělání zdravotnického směru
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Vysoce zodpovědný přístup

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody