Všeobecná /praktická sestra do směnného provozu na Lůžkové oddělení Kliniky nefrologie

  • Klinika nefrologie přijme do směnného provozu Lůžkového oddělení nové kolegy / nové kolegyně na pozici Všeobecná sestra

Náplň práce:
  • Vaší náplní práce bude péče o pacienty s onemocněním ledvin a po transplantaci ledvin.
  • Jedná se o zajímavou, samostatnou práci na špičkovém, vysoce specializovaném pracovišti.

Počet volných míst: 1

O nás:
  • Pečujeme o pacienty po AB0 inkompatibilních transplantacích ledvin a párových výměnách, na pracovišti se provádí biopsie štěpů transplantovaných ledvin i vlastních ledvin. Vyšetřujeme také všechny potenciální žijící dárce ledviny.
  • Klinika nefrologie IKEM poskytuje odbornou péči v oblasti nefrologie.
  • Klinika se dlouhodobě podílí na téměř 60 % všech transplantací ledvin provedených v ČR.
  • Ročně je zde hospitalizováno přibližně 1600 nemocných, bezprostředně po transplantaci ledviny okolo 270 pacientů ročně, z toho každoročně 40-50 pacientů po transplantaci ledviny od žijícího dárce.
  • Kromě klinického oddělení poskytuje Klinika nefrologie také dialyzační léčbu ve všech podobách, má statut Centra pro peritoneální dialýzu. Je také zaměřena na aferetické metody.

Nabízíme:
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci na plný pracovní úvazek v nejmodernějším superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR
  • Zajímavou práci v oboru transplantační medicíny
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy

Požadavky:
  • ::nabor
  • Asertivita, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Časová flexibilita a ochota sloužit ve směnném provozu
  • Vysoce zodpovědný přístup

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody