velikost písma

Sanitář/ka na Resuscitační oddělení Transplantcentra

  • Klinika anesteziologie resuscitace a intenzivní péče hledá spolehlivou kolegyni/u na pozici sanitář Resustitačního oddělení do nepřetržitého provozu

Náplň práce:
  • Péče o hygienické prostředí
  • Manipulace s přístroji zdravotnické techniky
  • Asistence při ošetřovatelských výkonech
  • Doprovod, převoz a polohování pacienta
  • Provádí pomocné a obslužné činnosti
  • Transport biologického a zdravotnického materiálu
  • Podílí se na přejímání, kontrole a uložení zdravotnických prostředků a prádla

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Příplatek za směnnost, po zapracování obtížnostní příplatek
  • Práci v prestižním a příjemném čistém prostředí s moderním vybavením a dostatkem zdravotnického materiálu

Požadavky:
  • Výhodou sanitářský kurz (je možné ho absolvovat až po zapracování)
  • Asertivita, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • Vysoce zodpovědný přístup

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody