Lékař - intenzivista na Kliniku transplantační chirurgie - možnost zkráceného úvazku

  • Špičkové, ve střední Evropě zcela ojedinělé pracoviště hledá lékaře – intenzivistu pro posílení týmu Kliniky transplantační chirurgie. Vhodný uchazeč by měl mít zkušenost minimálně z interního lékařství a s péčí o pacienty na JIP.
  • K tomu možnosti dalšího vzdělávání, zvyšování kvalifikace, odborného a vědeckého rozvoje.
  • Nabízíme práci na plný nebo zkrácený pracovní úvazek (6 hodin) v nejmodernějším super specializovaném zdravotnickém zařízení v ČR. Pracovní dobu pondělí–pátek bez nutnosti služeb.

Náplň práce:
  • Pracovní náplní je intenzivní péče u pacientů po chirurgických výkonech např. transplantace jater, břišní chirurgie, cévní chirurgie apod.
  • Zapojíte se do lékařské péče ve všech oblastech specializované způsobilosti.
  • Pacienti na JIP přicházejí buď z lůžka ARO nebo z operačního sálu, kdy nepotřebuji umělou plicní ventilaci po výkonu.

Počet volných míst: 1

O nás:
  • Klinika transplantační chirurgie Transplantcentra IKEM se zaměřuje především na transplantace nitrobřišních orgánů, dále se zde provádějí břišní chirurgické a cévní chirurgické výkony.
  • Klinika úzce spolupracuje s renomovanými zahraničními pracovišti. Provádí unikátní operační zákroky se zahraniční spoluprací a samozřejmostí je podpora profesního růstu, publikační a vědecké činnosti.

Nabízíme:
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, odborného a vědeckého rozvoje
  • Práci na plný nebo zkrácený pracovní úvazek (6 hodin) vhodný také při/po RD, v příjemném, novém, moderním prostředí JIP v nejmodernějším super specializovaném zdravotnickém zařízení ČR
  • Zájemcům se nabízí zcela unikátní možnost účastnit se klinické práce pod vedením špičkových, mezinárodně uznávaných expertů.
  • Pracovní dobu pondělí – pátek bez nutnosti služeb
  • Zaměstnanecké benefity

Požadavky:
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Zkušenost s péči o pacienty na JIP
  • Specializovanou způsobilost v oboru intenzivní medicína nebo v oboru anesteziologie a intenzivní medicína nebo v oboru interního lékařství
  • Znalost anglického jazyka

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Velice rádi Vás osobně po našem pracovišti provedeme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.