Všeobecná sestra do směnného provozu na Lůžkové oddělení Kliniky transplantační chirurgie

  • Klinika transplantační chirurgie přijme do směnného provozu Lůžkového oddělení nové kolegy / nové kolegyně na pozici Všeobecná /praktická sestra

Náplň práce:
  • Ošetřovatelská péče o pacienty na standartním lůžkovém oddělení Kliniky transplantační chirurgie.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra
  • Vysoce zodpovědný přístup
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Asertivita, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • ::nabor

Nabízíme:
  • Stále se rozšiřující systém benefitů
  • Možnost zkráceného úvazku

O nás:
  • Klinika transplantační chirurgie Transplantcentra IKEM se zaměřuje především na transplantace nitrobřišních orgánů, dále se zde provádějí břišní chirurgické a cévní chirurgické výkony.
  • Klinika úzce spolupracuje s renomovanými zahraničními pracovišti. Provádí unikátní operační zákroky se zahraniční spoluprací a samozřejmostí je podpora profesního růstu, publikační a vědecké činnosti.