Lékař na Ambulantní oddělení Pracoviště preventivní kardiologie

  • Pracoviště preventivní kardiologie přijme do pracovního poměru lékaře s možností práce na zkrácený úvazek

Náplň práce:
  • Vaší náplní bude primární i sekundární prevence civilizačních chorob u našich pacientů. Budete pečovat o pacienty po kardiochirurgických výkonech.
  • Čeká vás mezioborová spolupráce s odbornostmi nefrologie, diabetologie, alergologie, kardiochirurgie, cévní a transplantační chirurgie. Můžete se těšit na společnou léčebnou i výzkumnou činnost.
  • Dále budete aktivně vyhledávat rizikové znaky a časná asymptomatická stadia nemocí u rizikových pacientů - aneurysma abdominální aorty, změny intrakraniální cirkulace a další.

Počet volných míst: 1

O nás:
  • Pracoviště preventivní kardiologie IKEM je specializovaným ambulantním pracovištěm, které poskytuje komplexní péči v prevenci a léčbě ovlivnitelných rizikových faktorů civilizačních chorob.
  • Zvláštní zřetel je kladen na kardiovaskulární choroby, chronická onemocnění ledvin, hypertenzi, dyslipidémii, metabolický syndrom, poruchy metabolizmu cukrů, obezitu, odvykání kouření nebo cévní patologické nálezy.

Nabízíme:
  • Dobrý kolektiv
  • Možnost zapojení do mezinárodních výzkumných projektů a studií
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost zkráceného úvazku 0,8 (32 h týdně)

Požadavky:
  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Spolehlivost, bezúhonnost
  • Atestace z kardiologie nebo vnitřního lékařství

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody