Všeobecná /praktická sestra na Kliniku kardiovaskulární chirurgie

  • Špičkové a ve střední Evropě zcela ojedinělé pracoviště hledá nové kolegy/ně i čerstvé absolventy/ky pro posílení týmu na oddělení Kliniky kardiovaskulární chirurgie.

Náplň práce:
  • Vaší hlavní pracovní náplní bude péče o pacienty před a po kardiochirurgickém výkonu, po transplantacích srdce a o pacienty po implantaci mechanické srdeční podpory.
  • Během adaptačního procesu vás naučíme preciznosti a zvládnutí náročnějších pracovních činností. Zároveň vás naučíme ovládat nejmodernější technické vybavení.
  • Vaše vědomosti rozšíříme tak, že z nich budete moci čerpat po celý váš profesní život. Po celou dobu zapracování budete mít podporu celého našeho pracovního týmu kliniky.

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SZŠ, VOŠ, VŠ vzdělání zdravotnického směru
  • ::nabor

Nabízíme:
  • Práce na naší klinice je náročná, ale najdete u nás podporu skvělého kolektivu a při nástupu vás oceníme nadstandardním finančním ohodnocením v rozpětí 10. – 12. platové třídy.
  • Samozřejmostí je podpora dalšího vzdělávání a seberealizace. Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů, odměn a osobním příplatkem za dobře vykonávanou práci.

O nás:
  • Klinika kardiovaskulární chirurgie IKEM představuje špičkové pracoviště v oboru kardiochirurgie s nejdelší tradicí v České republice. První aortokoronární bypass jsme provedli již v roce 1971 a první transplantaci srdce v roce 1984.
  • Na moderní a špičkově vybavené klinice našim pacientům poskytujeme komplexní kardiochirurgickou péči s ohledem na nejnovější poznatky vědy.
  • Provádíme operace pro ischemickou chorobu srdeční, široké spektrum chlopenních vad, operace pro onemocnění hrudní aorty, arytmie.
  • Doménou pracoviště je chirurgická léčba srdečního selhání v podobě rozvinutých programů mechanických srdečních podpor a transplantace srdce. Výjimkou však nejsou ani operace nádorů srdce a vrozených srdečních vad u dospělých pacientů.
  • Obecnou snahou je využívání minimálně invazivních operačních technik.