Všeobecná sestra na katetrizační sály Oddělení intervenční kardiologie

  • Do stabilního týmu hledáme kolegyni či kolegu se zájmem o invazivní kardiologii na katetrizační sály

Náplň práce:
  • Příprava a asistence při katetrizačních výkonech
  • Péče o pacienty po výkonech na denním stacionáři
  • Jednosměnný provoz, po zapracování pohotovostní služby
  • Práce v ionizujícím záření

Počet volných míst: 1

Požadavky:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, systematičnost a pečlivost
  • Asertivita, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
  • Pracovní podmínky vylepšujeme řadou dalších zaměstnaneckých benefitů a odměn.

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody