Všeobecná /praktická sestra na Lůžkové oddělení Kliniky kardiologie

  • Klinika kardiologie přijme všeobecnou nebo praktickou sestru na standardní lůžkové oddělení

Náplň práce:
  • Komplexní ošetřovatelská péče o kardiologické pacienty

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Důkladné zaškolení a podporu v dalším odborném vzdělávání
  • Odbornost a zkušenost, kterou získáte jen u nás
  • Práci v moderním prostředí, v příjemném kolektivu, se špičkovou technikou a dostatkem zdravotnického materiálu
  • Stále se rozšiřující systém benefitů

Požadavky:
  • Pečlivost, spolehlivost
  • SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Ochota učit se novým věcem

Nástup:
  • Nástup dle dohody