Biomedicínský technik / inženýr na Oddělení arytmologie Kliniky kardiologie

  • Klinika kardiologie přijme na Oddělení arytmologie novou kolegyni / nového kolegu na pozici Biomedicínský inženýr / technik.

Náplň práce:
  • Technická asistence a podpora výkonů na elektrofyziologickém a implantačním sále (elektrofyziologická vyšetření, katetrizační ablace, implantace kardiostimulátorů a defibrilátorů) za použití moderních medicínských technologií.
  • Kontroly implantabilních přístrojů (kardiostimulátorů a defibrilátorů).

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Možnost osobního rozvoje
  • Možnost kontinuálního vzdělávání
  • Účast na tuzemských i mezinárodních kardiologických sympóziích

Požadavky:
  • Znalost anglického jazyka
  • VŠ vzdělání v akreditovaném studijním oboru Biomedicínský inženýr / Biomedicínský technik podle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Pozice vhodná i pro absolventy
  • Komunikační předpoklady a schopnost týmové spolupráce v interdisciplinárním týmu
  • Morální a trestní bezúhonnost

Nástup:
  • Nástup dle dohody