velikost písma

Samostatný odborný referent na Kliniku Kardiologie

  • Klinika kardiologie přijme do svého týmu adminitrativní pracovnici/pracovníka pro koordinaci péče o pacienty

Náplň práce:
  • Administrativní zajištění organizace péče o pacienty (kompletace dokumentace, objednávání, udržování kontaktu s pacienty) oddělení srdečního selhání a lůžkového oddělení kliniky

Počet volných míst: 1

Nabízíme:
  • Možnost zapojení do mezinárodních výzkumných projektů a studií

Požadavky:
  • Časová flexibilita a ochota sloužit ve směnném provozu
  • SŠ nebo Bc. vzdělání zdravotní směr
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • Praxe ve zdravotnictví nutná
  • Uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), Internet

Nástup:
  • Nástup ihned nebo dle dohody