CZ
Vypnout grafiku Tisk stránky
  • Změnit
    velikost písma

Kariéra

Vzdělávání budoucích kardiologů

Klinika kardiologie IKEM má od 1. 6. 2006 statut akreditovaného zařízení k uskutečňování vzdělávacího programu v oboru kardiologie, podle paragrafu 17, odstavce 8, zákona č. 95/2004 Sb., „O podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta“. Patří tedy mezi vybraná centra, na kterých se školí mladí kardiologové.

V současné době se na Klinice kardiologie IKEM školí celkem 14 mladých kardiologů. Zájemci o vzdělávací program v oboru kardiologie mohou kontaktovat sekretariát Kliniky kardiologie IKEM, nejlépe e-mailem nebo písemně se zasláním strukturovaného životopisu.

Aktuální nabídka míst

Přednosta Kliniky kardiologie IKEM vypisuje výběrové řízení na místo sekundárního lékaře v přípravě na atestaci z kardiologie. Předpokladem je atestace I. stupně z vnitřního lékařství nebo ukončení interního kmene (popř. výhled ukončení v nejbližších týdnech) a znalost angličtiny. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu IKEM, sekretariát Kliniky kardiologie, Vídeňská 1958/9, 140 21 Praha 4 - Krč nebo prostřednictvím emailové adresy pavla.klepacova@ikem.cz.

© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2018. Všechna práva vyhrazena.

Created by ARSY line

Pro zaměstnance

Intranet
Pošta
Strava
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím